8 de Diciembre, Jueves

Otros

Bergara Hiria Emakumezkoen futbol txapelketa.

8
DIC
09:30
Otros

Pilota partidu profesionalak

8
DIC
17:00

10 de Diciembre, Sábado

Otros

Dantzaldi-erromeria Escamot Catalá taldearen eskutik

10
DIC
18:00

11 de Diciembre, Domingo

Cine

Parque salvaje

11
DIC
17:00
Cine

La maternal

11
DIC
19:30

12 de Diciembre, Lunes

Cine

La maternal

12
DIC
19:30
Otros

Gabonetako argiak

12
DIC
18:00

14 de Diciembre, Miércoles

Conferencia

Izotz ondoko eguzki, Euskararen Historia Soziala 1940-1980

14
DIC
10:00
Otros

Kafe-konpon

14
DIC
16:00

15 de Diciembre, Jueves

Conferencia

Sexu izuaren eraikuntza

15
DIC
18:00

16 de Diciembre, Viernes

Música

Bergarako Musika Eskolaren Gabonetako kontzertua

16
DIC
18:30
Música

Danbaka musika-lehiaketa

16
DIC
21:00

17 de Diciembre, Sábado

Otros

Baso landaketa

17
DIC
09:30
Música

Bergarako Txistulari Bandaren kalejira

17
DIC
10:00
Otros

Napar Feria

17
DIC
10:00
Música

Gabonetako kontzertua

17
DIC
20:30

18 de Diciembre, Domingo

Música

Bergarako Txistulari Bandaren Gabonetako kontzertua

18
DIC
13:00
Cine

Un mundo extraño

18
DIC
17:00
Cine

Armageddon time

18
DIC
19:30

19 de Diciembre, Lunes

Cine

Armageddon time

19
DIC
19:30

20 de Diciembre, Martes

Otros

Gabonetako erakusleiho lehiaketako sari banaketa

20
DIC
10:00
Conferencia

“Bergarako errotak. Molinos de Bergara” liburu aurkezpena

20
DIC
19:00

22 de Diciembre, Jueves

Otros

Camden Town. Dantza emanaldia

22
DIC
18:00

23 de Diciembre, Viernes

24 de Diciembre, Sábado

Música

Alaiberri taldearen kantu emanaldia

24
DIC
18:00
Otros

Olentzero eta Mari Domingi

24
DIC
18:00
Otros

Olentzero, Osintxu auzoan

24
DIC
19:00
Otros

Olentzero, Angiozar auzoan

24
DIC
19:00

26 de Diciembre, Lunes

Otros

Gabonetako Jolas Parkea (+8 urte)

26
DIC
11:00

27 de Diciembre, Martes

Otros

Gabonetako Jolas Parkea (+8 urte)

26
DIC
11:00
Música

Familientzako musika tailerra

27
DIC
17:00
27
DIC
18:30

28 de Diciembre, Miércoles

Otros

Gabonetako Jolas Parkea (+8 urte)

26
DIC
11:00

29 de Diciembre, Jueves

Otros

Saskibaloiko 3x3 txapelketa

29
DIC
10:00
Otros

"Bergara Hiria" Emakumezkoen futbol txapelketa

29
DIC
10:30
Teatro

Gorakada antzerki taldearen "Zuhaitzak landatzen zituen gizona"

29
DIC
18:00

30 de Diciembre, Viernes

Otros

"Reyes Azkoitia" pilota txapelketaren finalak

30
DIC
16:00

31 de Diciembre, Sábado

Otros

San Silvestre lasterketa

31
DIC
10:00

2 de Enero, Lunes

Otros

Gabonetako Jolas Parkea (6 urtetik berakoentzat)

2
ENE
11:00

3 de Enero, Martes

Música

Bergarko Orfeoi Gaztearen kontzertua

3
ENE
12:00
Otros

Iagomago "Serendipia" magia ikuskizuna

3
ENE
18:00

4 de Enero, Miércoles

Música

Familientzako dantza saioa

4
ENE
18:00

Agenda

LunMarMiéJueVieSábDom
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
6789101112