Urriak 5, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

5
URR
18:00
Zinea

Fire of love

5
URR
20:00
Bestelakoak

Goienagusi: Ikasturtearen hasiera

5
URR
10:00

Urriak 6, Osteguna

Bestelakoak

DUINA proiektuaren emaitzen aurkezpena

6
URR
18:30

Urriak 7, Ostirala

Zinea

La vida padre

7
URR
19:30

Urriak 8, Larunbata

Antzerkia

Munduari itzulia 80 egunetan

8
URR
18:00
Musika

Aitor Olea organo-jolea eta Aritzeta abesbatza

8
URR
20:00

Urriak 9, Igandea

Zinea

La vida padre

9
URR
19:30

Urriak 10, Astelehena

Zinea

La vida padre

10
URR
19:30

Urriak 11, Asteartea

Hitzaldia

Digitalizazio demokratikoa hezkuntzara bideratuta

11
URR
18:00
Hitzaldia

Hezkuntza 1+2+3=6

11
URR
18:30

Urriak 12, Asteazkena

Zinea

Argentina 1985

12
URR
20:00

Urriak 13, Osteguna

Bestelakoak

Errekaren inguruko dokumentala

13
URR
19:00

Urriak 14, Ostirala

Musika

"Danbaka" lehiaketa

14
URR
21:30

Urriak 15, Larunbata

Bestelakoak

Erreka garbiketa

15
URR
09:00
Musika

Alize Mendizabal organo-jolea eta Andra Mari abesbatza

15
URR
20:00

Urriak 16, Igandea

Musika

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

16
URR
12:30
Zinea

Operación bebé oso

16
URR
17:00
Zinea

Viaje al paraiso

16
URR
19:30

Urriak 17, Astelehena

Zinea

Viaje al paraiso

17
URR
19:30

Urriak 18, Asteartea

Hitzaldia

Bizigarritasuna eta bideragarritasuna ekimen kooperatibo eta komunitarioetan

18
URR
17:00

Urriak 19, Asteazkena

Bestelakoak

Kafe-konpon

19
URR
16:00

Urriak 21, Ostirala

Bestelakoak

Ehungintza jasangarria: moda-desfilea eta topaketa

21
URR
17:00

Urriak 22, Larunbata

Bestelakoak

BERGARA BIZI POP UP

22
URR
18:00
Antzerkia

Tartalo, gaztaren sekretua

22
URR
18:00
Musika

Ignacio Arakistain organo-jolea eta Peio Irigoyen txistu-jolea

22
URR
20:00

Urriak 23, Igandea

Bestelakoak

BERGARA BIZI - POP UP

23
URR
11:00
Zinea

Un hérose samurái

23
URR
17:00
Zinea

En los márgenes

23
URR
19:30

Urriak 24, Astelehena

Zinea

En los márgenes

24
URR
19:30

Urriak 26, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

26
URR
18:00
Zinea

918 Gau

26
URR
20:00

Urriak 28, Ostirala

Musika

"Danbaka" lehiaketa

28
URR
21:30
Erakusketa

Ipar poloa salbatzera goaz!

Gaur
3
URR
17:58

Urriak 30, Igandea

Zinea

Tadeo Jones 3: La tabla esmeralda

30
URR
17:00
Zinea

El vasco

30
URR
19:30

Urriak 31, Astelehena

Zinea

El vasco

31
URR
19:30

Azaroak 2, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

2
AZA
18:00
Zinea

Tenéis que venir a verla

2
AZA
20:00

Agenda

AlArAzOgOrLaIg
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011