Martxoak 3, Igandea

Gaur
3
MAR
07:06
Zinea

El fantasma de Canterville

Gaur
3
MAR
17:00
Zinea

Pobres criaturas

Gaur
3
MAR
19:30

Martxoak 4, Astelehena

Zinea

Pobres criaturas

4
MAR
19:30

Martxoak 5, Asteartea

Hitzaldia

824-1200: la linea de defensa de la Navarra occidental en Debagoiena

5
MAR
19:00

Martxoak 6, Asteazkena

6
MAR
10:00
Bestelakoak

Eguazteneko azoka

6
MAR
18:00
Zinea

Totén

6
MAR
20:00

Martxoak 7, Osteguna

8
MAR
00:00

Martxoak 9, Larunbata

Bestelakoak

Logela Multimediaren "Suirrealismo"

9
MAR
20:00

Martxoak 10, Igandea

Musika

Bergarako Musika Bandaren kontzertua

10
MAR
12:30
Zinea

Kina & Yuk

10
MAR
17:00
Zinea

El color púrpura

10
MAR
19:30

Martxoak 11, Astelehena

Zinea

El color púrpura

11
MAR
19:30

Martxoak 12, Asteartea

Hitzaldia

Lursorua eta ura: binomio banaezina

12
MAR
18:30

Martxoak 13, Asteazkena

Hitzaldia

La prevención del suicidio en los adultos mayores: Un tiempo para la acción

13
MAR
10:00
Bestelakoak

Kafe-konpon

13
MAR
16:00
Bestelakoak

Eguazteneko azoka

13
MAR
18:00
Zinea

Priscilla

13
MAR
20:00

Martxoak 14, Osteguna

Ikastaroa

Klimaterio eta menopausa tailerra

14
MAR
18:00

Martxoak 16, Larunbata

Antzerkia

Morgana taldearen "Txapeldunen kluba" antzezlana

16
MAR
18:00

Martxoak 17, Igandea

Bestelakoak

Escape the museum

17
MAR
11:30
Musika

Bergarako Txistulari Bandaren kontzertua

17
MAR
13:00
Zinea

Museoaren zaindariak

17
MAR
17:00
Zinea

Las cuatro hijas

17
MAR
19:30

Martxoak 18, Astelehena

Zinea

Las cuatro hijas

18
MAR
19:30

Martxoak 19, Asteartea

Martxoak 20, Asteazkena

Bestelakoak

Korrika 2024

20
MAR
07:30
Bestelakoak

Korrika Txikia

20
MAR
10:00
Bestelakoak

Eguazteneko azoka

20
MAR
18:00
Zinea

Samsara

20
MAR
20:00

Martxoak 22, Ostirala

Bestelakoak

Erramu Zapatu bezperako BERTSO SAIOA

22
MAR
22:00

Martxoak 24, Igandea

Bestelakoak

Gorlara igoera. Txirrindularitza proba

24
MAR
10:00
Musika

Bergarako Txistulari Bandaren kalejira

24
MAR
11:00
Zinea

¡Corre, Tiger, corre!

Eguna eta ordua: 
Martxoak 24, Igandea, 17:00etan
Zuzendaria: 
Stanley Tsang, Joey Zou, Xiuping Liu, Bo Wang, Zongqing Yang, Jianru Zhang, Yuanwen Ji, Xiaozhen Jiang, Hongliang Niu
Prezioa: 
4.00 €
24
MAR
17:00
Zinea

La tierra prometida (The Bastard)

24
MAR
19:30

Martxoak 25, Astelehena

Zinea

La tierra prometida (The Bastard)

25
MAR
19:30

Martxoak 26, Asteartea

Zinea

Oihaletxea. 23. KORRIKAren ikus-entzunezkoa

26
MAR
19:00

Martxoak 27, Asteazkena

Bestelakoak

Eguazteneko azoka

27
MAR
18:00
Zinea

Hotel Royal

27
MAR
20:00

Martxoak 31, Igandea

Zinea

La aventura infinita

31
MAR
17:00
Zinea

Madame Web

31
MAR
19:30

Apirilak 1, Astelehena

Zinea

Madame Web

1
API
19:30

Agenda

AlArAzOgOrLaIg
26272829123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345